> Medewerkers | vzw Internationaal Comité 

Medewerkers

Mgr. Broekxplein 6
3500 Hasselt
+32 11 29 09 17
klik hier voor de adressen per regio

  • Stefany Giglio
    Grafisch ontwerper IC / Educatief Medewerker Limburg
    stefany@icvzw.be
    011 29 09 10
    Regio:
    Limburg
  • Samira Darghal
    Educatief Medewerker Limburg
    samira@icvzw.be
    011 29 09 12
    Regio:
    Limburg
  • Aga Cholewa
    Educatieve Medewerker Limburg
    aga@icvzw.be
    011 29 09 10
    Regio:
    Limburg
  • Musti Önlen
    Educatief medewerker
    musti@icvzw.be
    011 29 09 12
    Regio:
    Limburg
  • Zalmai Panjsheri
    Voorzitter
    zalmai@icvzw.be
    Regio:
    Nationaal
  • Lode Draelants
    Directeur
    lode@icvzw.be
    011 29 09 25
    Regio:
    Nationaal
  • Anniek Nagels
    Financieel Directeur
    anniek@icvzw.be
    011 29 09 25
    Regio:
    Nationaal
  • Hakan Kilic
    Administr. medew. Nationaal
    hakan@icvzw.be
    011 29 09 17
    Regio:
    Nationaal
  • Alona Lyubayeva
    Adjunct-directeur
    alona@icvzw.be
    011 29 09 25
    Regio:
    Nationaal
  • Willy Musitu Lufungula
    Educatief Medewerker Oost-Vlaanderen
    willy@icvzw.be
    03 777 64 70
    Regio:
    Oost-Vlaanderen
  • Zakia Mektoum
    Arbeidsconsulente
    zakia@icvzw.be
    03 777 74 70
    Regio:
    Oost-Vlaanderen
  • Gianni Canu
    Educatief medewerker Vlaams-Brabant
    gianni@icvzw.be
    02 557 87 75 - 016 29 81 00
    Regio:
    Vlaams-Brabant

Pagina's

X